Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Na fotografii, kterou si můžete zobrazit klepnutím zde, jsou pomůcky, které budoucím žákům 1. ročníku zakoupí škola. Dále prvňáčci dostanou zdarma všechny pracovní sešity.  Rodiče by tedy měly zajistit svým dětem školní tašku /batoh/, pouzdro, přezůvky do školy, cvičební úbor do tělesné výchovy, ochranný oděv do výtvarné výchovy a pracovních činností. Další podrobnosti upřesníme na začátku školního roku.

Vydáno: 1.7.2024 11:08

Slavnostní rozloučení s deváťáky

Ve čtvrtek 27. června jsme se rozloučili s našimi deváťáky. Nejprve se promítal jejich rozlučkový film a poté jim naši prvňáčci předali malou pozornost. Děvčata dostala květinu a chlapci něco dobrého k zakousnutí /fotky najdete zde/.

Vydáno: 27.6.2024 9:00

Výlet 8. ročníku

Ve dnech 24. - 26. června vyrazili naši osmáci na výlet. Ubytováni byli ve stanech v kempu v Havraníkách a hlavní akcí byla úterní pěší tůra z Havraníků po okraji NP Podyjí přes Kraví horu pod hráz do Znojma a poté podél řeky na městskou plovárnu Louka /fotky najdete zde/.

Vydáno: 27.6.2024 8:36

Výlet 6. ročníku do Brna

V pondělí 24. června vyrazili naši šesťáci do Brna, kde navštívili zábavní centrum BRuNO Family Park /fotografie najdete zde/.

Vydáno: 25.6.2024 12:26

Pasování na čtenáře

V pondělí 24. června byli naši prvňáčci slavnostně pasováni na čtenáře. Poprvé se tak stalo v krásných prostorách nově otevřené místní knihovny za přítomnosti paní knihovnice Kateřiny Grundové a pana starosty Ing. Lubomíra Vedry /fototografie najdete zde/.

Vydáno: 24.6.2024 12:06

Výlet do Uherčic

Ve středu 19. června vyrazili žáci 4. a 5. ročníku na školní výlet do Uherčic, kde pro ně paní Veronika Králová ze společnosti DOMA V PODYJÍ připravila zajímavý přírodovědný program o netopýrech. Dále si naši školáci prohlédli místní zámek /fotografie najdete zde/.

Vydáno: 20.6.2024 16:09

Důležité informace ke konci školního roku

Ve dnech 24. - 27. června budou žáci 1. - 5. ročníku končit v 11:10 hod.
Do školní jídelny děti odvádíme na 11:30 - 11:45 hod. Prosíme rodiče, aby případné změny v odchodech dětí z jídelny nebo ze školní družiny upřesnili písemně.
Žáci 6. - 9. ročníku končí ve stejné dny ve 12:05 hod.
Vysvědčení se vydává v pátek 28. června ihned po příchodu dětí do školy /7:20 - 7:45 hod/. Dojíždějící tak stihnou ranní autobusové spoje zpět domů.

Upřesnění provozu školní družiny v posledním týdnu:
Pondělí - středa /24. 6. - 26. 6./ - družina funguje běžným způsobem do 16:00 hod.
Čtvrtek /27. 6./ - pouze do 14:00 hod.
Pátek /28. 6./ - nefunguje

Vydáno: 18.6.2024 6:06

Návštěva Botanické zahrady a arboreta v Brně

Ve čtvrtek 13. června navštívili žáci 7. ročníku Botanickou zahradu a arboretum, což je výukové a účelové zařízení Mendelovy univerzity v Brně /fotografie najdete zde/.

Vydáno: 17.6.2024 5:15

Jarní olympijské hry

V úterý 11. června jsme uspořádali další ročník Jarních olympijských herNa programu byly opět různé zajímavé disciplíny, kuličky, pétanque, hod létajícím talířem, míčová školka, skákání panáka… Při slavnostním zakončení her jsme se kromě předání pamětní pohlednice pro účastníky her rozloučili a poděkovali redaktorkám školního rádia BEST, které letos v červnu na naší škole končí /fotogalerie z olympiády zde/.

Vydáno: 11.6.2024 23:06

Dopoledne ve V'RUN OFF' Parku

Provozovatelé V'RUN OFF' Parku udělali v úterý 4. června našim žákům velkou radost, protože jim umožnili užít si naplno atrakce, který tento zábavní areál nabízí. Protože se povedlo i počasí, dodatečný dárek k Mezinárodnímu dni dětí se vydařil na jedničku. Moc děkujeme /fotogalerie zde/.

Vydáno: 4.6.2024 17:02

Výlet do zábavního vědeckého parku VIDA v Brně

V pondělí 3. června zavítali žáci 1. - 4. ročníku do Brna. Cílem jejich cesty byl zábavní vědecký park VIDA! science centrum, což je místo určené pro popularizaci a podporu vědy se stálou interaktivní expozicí, která představuje desítky vědeckých fenoménů ve čtyřech základních oblastech – Planeta, Civilizace, Člověk a Mikrosvět. Naši žáci nejprve zhlédli 3D film "Ze života zvířat" a potom si naplno užili místní atrakce a vyzkoušeli různé zajímavé pokusy /fotogalerie zde/.

Vydáno: 4.6.2024 16:39

Otevírání studánek

U příležitosti Dne otevírání studánek se naši prvňáci vydali společně s mladšími kamarády z mateřské školy na terénní vyučování do přírody. Po této přírodovědné vycházce si spolu užili zábavný program v areálu školky. Fotky z akce, která se konala v pátek 31. května, si můžete prohlédnout zde.

Vydáno: 4.6.2024 15:29

Návštěva Jihomoravského muzea ve Znojmě

Ve čtvrtek 30. května vyrazili žáci 1. ročníku do Znojma, kde navštívili Jihomoravské muzeum. Zde byl pro ně připraven naučný program "Když jsem já sloužil" zaměřený na lidové tradice na Znojemsku /fotografie zde/.

Vydáno: 4.6.2024 14:27

Včelí den

U příležitosti Světového dne včel a včelařů se v pondělí 20. května naši prvňáčci vypravili za panem Františkem Texlem a jeho včelkami oslavit tento významný den. Setkání bylo velice zajímavé a naši nejmenší školáci se dozvěděli spoustu nových a užitečných informací. Panu Texlovi moc děkujeme. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Vydáno: 21.5.2024 10:04

Informace k nákupu pracovních a zápisových sešitů na příští školní rok

V přiložené tabulce najdete třídu, kterou bude vaše dítě od září navštěvovat, a červeně označenou částku k úhradě za kompletní sadu sešitů.  Pro otevření tabulky s cenami klepněte zde.
Úhradu proveďte nejpozději do 31. května 2024 bankovním převodem na účet 1667272009/2700. Do zprávy příjemci uveďte jméno a příjmení dítěte. Pokud vám tento způsob nevyhovuje, peníze je možné předat hotově třídnímu učiteli.

Vydáno: 10.5.2024 8:53

Strana:  1 2 3   další »
Bonus

Poslední fotogalerie

Publicita a dotace

Původní web

Staré webové stránky platné do ledna 2024 naleznete zde.