Pálení Morany

Ve čtvrtek 21. března jsme za krásného slunečného počasí spálili Moranu a přivítali jaro. Rozsáhlou fotogalerii z této tradiční akce si můžete prohlédnout zde.

Vydáno: 22.3.2024 11:25

Karneval

V pátek 16. února jsme pro žáky 1. - 5. ročníku připravili karneval, a tak se soutěžilo, tancovalo a radovalo ze života /fotografie zde/.

Vydáno: 17.2.2024 7:32

Zimní škola v přírodě

Zimní škola v příroděDvacet dětí z naší školy vyrazilo ve dnech 28. ledna – 2. února na zimní školu v přírodě do Lipna nad Vltavou, kde si naplno užily lyžování, koupání, společné zábavy a vycházek do okolí. Bohatou fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

Vydáno: 2.2.2024 21:19

Nové webové stránky

Nové webové stránkyVítáme Vás na nových webových stránkách školy. Web je již plně responzivní, což Vám umožní pohodlnější sledování především na mobilních zařízeních.
V případě, že narazíte na nějaký problém, dejte nám prosím vědět na zs.vranov@gmail.com, děkujeme :-)

Původní webové stránky jsou stále dostupné na adrese http://stary.zsvranov.cz/.

Vydáno: 21.1.2024 9:58

Návštěva Moravského zemského muzea v Brně

Návštěva Moravského zemského muzea v Brně Žáci 9. ročníku navštívili ve středu 13. prosince Moravské zemské muzeum v Brně, kde se seznámili se základními minerály a horninami, vztahem mezi nimi a rozvojem jejich poznání a významem pro člověka v průběhu vývoje lidské společnosti.

Vydáno: 17.1.2024 8:52

Beseda s pracovníky NP Podyjí

Beseda s pracovníky NP PodyjíNaši deváťáci během letošního podzimu absolvovali besedy s pracovníky NP Podyjí, kde získali spoustu zajímavých informací o našem nejbližším národním parku. Své poznatky pak na začátku prosince předali svým mladším spolužákům z 6. - 8. ročníku.

Vydáno: 17.1.2024 8:47

Vánoční dílny

Ve čtvrtek 7. prosince jsme uspořádali tradiční Vánoční dílny, které umožnili všem účastníkům si něco pěkného vyrobit, popřípadě zakoupit či zazpívat a naladit se tak do příjemné vánoční nálady.
Zkrácený záznam hudebního vystoupení z letošních Vánočních dílen najdete zde. Fotografie zde.

Vydáno: 8.12.2023 10:31

Mikulášská nadílka

V úterý 5. prosince připravili naši deváťáci pro své spolužáky mikuláškou nadílku /foto zde/.

Vydáno: 5.12.2023 17:18

Vystoupení na Vánočním jarmarku

Společně s dětmi z mateřské školky jsme vystoupili na Vánočním jarmarku. Akce se konala ve Vranově nad Dyjí u Společenského domu v sobotu 2. prosinceFotky si prohlédněte ve fotogaleriikrátké video zde.

Vydáno: 2.12.2023 16:34

Návštěva Jihomoravského muzea ve Znojmě

Ve čtvrtek 16. listopadu navštívili žáci 6. ročníku Jihomoravské muzeum ve Znojmě, kde si prohlédli stálou expozici "Pravěcí zemědělci" /foto zde/.

Vydáno: 18.11.2023 21:39

Olympijský víceboj

Ve středu 15. listopadu jsme pro naše žáky připravili Olympijský víceboj. Letošního ročníku se zúčastnilo 19 mladých sportovců a vítězi se stali Viktorie Demčáková a Tomáš Němec. Podrobné výsledky a fotografie najdete zde.

Vydáno: 18.11.2023 20:44

Rybářský kroužek u vody

rybářským kroužkem jsme potřetí na podzim vyrazili k vodě. V předchozích dvou případech jsme vždy měli jednoho kapra na udici, ale vždycky nám nakonec utekl. Dnes (ve středu 1. listopadu) jsme se vydali na přehradu a byli o dost úspěšnější. Vytáhli jsme celkem 13 ryb. Devět ouklejí a čtyři kapry. Z toho největší měřil 51,5 cm /foto zde/.

Vydáno: 1.11.2023 18:23

Bonus

Poslední fotogalerie

Publicita a dotace

Původní web

Staré webové stránky platné do ledna 2024 naleznete zde.